روش ارسال کالا :

سفارشات شما دراسرع وقت بررسی ، پردازش، بسته بندی و از طریق شرکت ملی پست یا یکی از شرکتهای معتبر حمل و نقل ارسال و تحویل شما میگردد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه آنلاین لنت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق سرویس پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل یا واتس آپ ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه آنلاین لنت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد

امکان پرداخت در محل برای سفارش‌های خارج از شهر بوشهر وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

در رابطه با تحویل کالاها در شهر بوشهر از طریق پیک فروشگاه اینترنتی آنلاین لنت ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

سرویس پرداخت در محل فقط  شامل شهر بوشهر و محلات حومه شهر می باشد که مبلغ خرید کمتر از مبلغ 500 هزارتومان باشد بایستی مشتریان محترم قبل از ارسال سفارش ،هزینه ارسال را به حساب فروشگاه آنلاین لنت واریز نماید.

قابل توجه مشتریان عزیز:

  • درصورتی که مبلغ خرید از مبلغ 500 هزارتومان به بالا باشد هزینه ارسال ، بصورت صد درصد رایگان می باشد و تمامی هزینه های ارسال توسط فروشگاه آنلاین لنت پرداخت می گردد. بدیهی است خریدهای که با مبلغ بیش از 500 هزارتومان می باشد بایستی قبل از ارسال کالا، مبلغ خرید از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
  • درصورتی که مبلغ خرید کمتراز مبلغ 500 هزارتومان باشد هزینه ارسال کالا به جزء شهر بوشهر برای لنتهای دیسکی خودوهای سواری حدود مبلغ 40 هزارتومان می باشد.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

–  توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 09178738138 داخلی شماره 2، یا از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش فروشگاه آنلاین لنت تماس بگیرید واطلاع داده شود.

‫0/5 ‫(0 نظر)