دسته بندی کالاها
بوشهر- خیابان شهید نواب صفوی – روبروی بانک مسکن – فروشگاه آنلاین لنت
۰۹۱۷۸۷۳۸۱۳۸
شنبه - 5 شنبه: از ساعت 9:00 تا 20:30

قوانین سایت

قوانین فروشگاه اینترنتی آنلاین لنت برای مشتریان وکاربران محترم:

قوانین ومقررات خرید و فروش بین مشتری( کاربر) و فروشگاه آنلاین لنت:

– ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین لنت از سوی کاربر (مشتری) است.

– توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آنلاین لنت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه آنلاین لنت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در صفحه مربوط به قوانین فروشگاه آنلاین لنت منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

–  فروشگاه آنلاین لنت با اطمینان برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی جهت خریدی امن ، راحت و آسان سرویس گارانتی هفت روز بازگشت کالا یا همان مرجوعی کالا با برگرداندن (عودت) وجه پرداختی به حساب مشتریان محترم واریز تا مشتریان با آسایش هر چه بیشتر خرید خود را انجام دهند.

انصراف مشتری محترم از خرید خود ، قبل از ارسال کالا توسط  فروشگاه آنلاین لنت:

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد،  مشتری محترم میتوانید از طریق تماس با شماره های خدمات پس از فروش یا واحد پشتیبانی فروشگاه آنلاین لنت جهت انصراف از خرید و لغوسفارش خود تماس حاصل نماید.

شرایط استفاده از سرویس گارانتی هفت روز تعویض کالا ، بازگشت کالا ، یا همان مرجوعی کالا با بازگشت (استرداد) وجه:

توجه بند 1: لطفا توجه داشته باشید انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که پس از تاریخ دریافت کالا توسط مشتری حداکثر طی 7 روز کالای موردنظر را به فروشگاه آنلاین لنت تحویل نماید و پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش فروشگاه آنلاین لنت ، در صورتی که کالا مورد تایید و بدون ایراد تشخیص داده شود و کالا نیز مطابق با ضوابط مقرر در سایت توسط مشتری مرجوع شده باشد، حداکثر طی 24 ساعت بعد ،وجه به حساب بانکی مشتری یا کاربرعزیز واریز می شود.

توجه بند 2: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که جعبه آن باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد و همچنین به دلیل اصل بودن تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت چنانچه با تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه آنلاین لنت مشخص شود که جعبه کالا یا خود کالا تعویض یا با کالای مشابه یا تقلبی دیگرجایگزین گردیده و مغایرت با کالای ارسالی اصلی توسط فروشگاه آنلاین لنت دارد را شامل نمی‏‏‌شود.

توجه بند 3: از آنجا که فروشگاه آنلاین لنت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد یا بصورت عمده ، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود)

توجه بند 4:  مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام برگشت سفارش بر عهده مشتری می باشد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی نا صحیح بر عهده مشتری می باشد و دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.

توجه بند 5: استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

توجه بند 6: پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت فروشگاه آنلاین لنت مرجوع شده باشد. همان کالای مرجوعی پس از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا توسط مشتری محترم به آدرس مشتری ارسال می گردد.

توجه بند 7: در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالا و یا عدم پذیرش مشتری محترم از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد فروشگاه آنلاین لنت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت فروشگاه آنلاین لنت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

توجه بند 8: در صورتی که کالای مرجوعی توسط مشتری شرایط استفاده از سرویس گارانتی هفت روز بازگشت کالا ، یا همان مرجوعی کالا و مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ، فروشگاه آنلاین لنت واقع گردد مشتری محترم می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری تعویض یا جایگزین نماید.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در فروشگاه آنلاین لنت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل بررسی و کنترل کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه آنلاین لنت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه آنلاین لنت حداکثر تا 48 ساعت مبلغ تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

توجه بند 9: در صورتی که کالای مرجوعی کاملا طبق ضوابط سرویس گارانتی هفت روز بازگشت کالا در وب سایت فروشگاه آنلاین لنت باشد، استرداد وجه حداکثر تا 48 ساعت کاری به حساب مشتری محترم واریز خواهد شد.

 

لطفاً توجه کنید در صورت انصراف از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری یا کاربرعزیز خواهد بود.

 

 اگر کالای خریداری شده از وب سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین لنت ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

–  اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  ۷  روز پس از دریافت کالا، به فروشگاه آنلاین لنت اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت بعد از دریافت کالا، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
–  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

–  این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود و به دلیل اصل بودن تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت چنانچه با تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه آنلاین لنت مشخص شود که جعبه کالا یا خود کالا تعویض یا با کالای مشابه یا تقلبی دیگرجایگزین گردیده و مغایرت با کالای ارسالی اصلی توسط فروشگاه آنلاین لنت دارد را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیرمتعارف را شامل ضمانت بازگشت نخواهد شد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی مشمول استفاده ازاین سرویس نمی گردد.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت اینترنتی فروشگاه آنلاین لنت مغایرت داشته باشد:

–  وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش(پیشتیبانی) فروشگاه آنلاین لنت از طریق تلفن یا موبایل اطلاع داده شود.
–  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
–  عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای ارسالی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت فروشگاه آنلاین لنت است.
–  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– به دلیل اصل بودن تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت چنانچه با تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه آنلاین لنت مشخص شود که جعبه کالا یا خود کالا تعویض یا با کالای مشابه یا تقلبی دیگرجایگزین گردیده و مغایرت با کالای ارسالی اصلی توسط فروشگاه آنلاین لنت دارد را شامل نمی‏‏‌شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.  لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با  ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ، فروشگاه آنلاین لنت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه آنلاین لنت است.

–  برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به فروشگاه آنلاین لنت ارسال شود.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان فروشگاه آنلاین لنت ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی مشمول استفاده ازاین سرویس نمی گردد.

 

روند رسیدگی به درخواست مغایرت مشخصات فیزیکی یا ظاهری کالای خریداری شده توسط مشتری با اطلاعات کالای ثبت شده در وب سایت فروشگاه آنلاین لنت چگونه خواهد بود؟

 کارشناسان خدمات پس از فروش ، فروشگاه آنلاین لنت ایرادهای اعلام شده توسط  مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان فروشگاه آنلاین لنت تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در فروشگاه آنلاین لنت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه آنلاین لنت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه آنلاین لنت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

– اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه آنلاین لنت در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.

– پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه آنلاین لنت، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

–  از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری محترم واریز خواهد شد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

–  آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش(پشتیبانی) فروشگاه آنلاین لنت اطلاع داده شود.
– با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر با بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه آنلاین لنت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
–  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی مشمول استفاده ازاین سرویس نمی گردد.

–  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه آنلاین لنت ارسال شود.
– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل کالا قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود.
پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت فروشگاه آنلاین لنت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود ، همان کالای مرجوعی پس از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا توسط مشتری محترم به فروشگاه آنلاین لنت به آدرس مشتری محترم ارسال می گردد..در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد و یا عدم پذیرش مشتری محترم از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد فروشگاه آنلاین لنت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت فروشگاه آنلاین لنت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی :

آدرس ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات وپاسخ‌های فروشگاه آنلاین لنت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا فروش های ویژه، امکان دارد فروشگاه آنلاین لنت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه آنلاین لنت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که  شماره 09178738138 تنها شماره‌‌ ای است که فروشگاه آنلاین لنت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه آنلاین لنت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه آنلاین لنت ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه آنلاین لنت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه آنلاین لنت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه آنلاین لنت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه آنلاین لنت به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی مانند واتس آپ فروشگاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه آنلاین لنت ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه آنلاین لنت جزئی از اموال فروشگاه آنلاین لنت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه آنلاین لنت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه آنلاین لنت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه آنلاین لنت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه آنلاین لنت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه آنلاین لنت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه آنلاین لنت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه آنلاین لنت کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. فروشگاه آنلاین لنت محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها درگاه اینترنتی (وب سایت) رسمی مورد تایید ما ، پایگاه رسمی این سایت یعنی  www.onlinelent.com است. و همچنین تنها راههای ارتباطی ما با شما از طریق واتس آپ ، تلگرام و تماس از طریق تلفن ثابت فروشگاه وشماره موبایل هایی می باشد که همگی در وب سایت فروشگاه آنلاین لنت در قسمت تماس با ما ثبت شده است  و شما نیز می توانید با همین شماره ها و راههای ارتباطی ذکر شده با ما در ارتباط باشید و فروشگاه آنلاین لنت با هیچ روش یا راههای ارتباطی دیگری جز راههای ارتباطی رسمی و تایید و ثبت شده درقسمت تماس با ما وب سایت فروشگاه آنلاین لنت، با شما ارتباط و تماسی نخواهد گرفت

 روش خرید و ثبت سفارش، پردازش :

 • فروشگاه آنلاین لنت به مشتریان و کاربران محترم خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 • پیشنهاد می گردد قبل از انجام ثبت سفارش در سایت عضو شوید تا پس از ورود به سایت ، امکان دسترسی به تمامی اطلاعات شخصی و پیامهای خصوصی داخل صندوق پیام و یا پروفایل خود را داشته باشید وهمچنین بتوانید در هر زمان ، سفارش خود و مراحل ارسال سفارش را پیگیری و چک نمایید.
 • سفارشات شما دراسرع وقت بررسی ، پردازش، بسته بندی و از طریق شرکت ملی پست یا یکی از شرکتهای معتبر حمل و نقل ارسال و تحویل شما میگردد.

 

فروشگاه آنلاین لنت در سایت فروشگاهی خود کوشیده است تا مشتریان محترم با راحت ترین و سریعترین روش های جستجو بتوانند لنت ترمز مناسب خودروی خود را فقط با سه کلیک انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نمایند.

روشهای جستجو لنت ترمز مناسب خودروی خود در سایت فروشگاه آنلاین لنت :

 • بهترین روش: انتخاب نوع خودرو خود میباشد که با استفاده از 3 فیلد مشخصات خودرو خود را انتخاب میکنید سپس بروی فیلد جستجو کلیک نمایید تا دسته بندی های خودرو ها برای شما نمایش داده شود که به راحتی بتوانید با انتخاب دسته بندی خودروی مورد نظر خود با سه کیک در سه فیلد لنت ترمز مناسب خودروی خود مشاهده و انتخاب نمایید.
 • روش دیگر: با وارد نمودن نام خودرو خود در نوار جستجو بالای صفحه میتوانید لنت ترمز مناسب خودروی خود مشاهده و انتخاب نمایید.
 • در هر کدام از روشها میتوانید با پیدا کردن لنت ترمز مناسب خودروی خود با کلیک بر روی گزینه افزودن به سبد خرید، خرید های خود را انجام داده و درانتها با کلیک بر روی سبد خرید ، خریدهای خود را مشاهده و با پرداخت آنلاین وجه از طریق درگاههای معتبر بانکی موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت و یا از طریق انتقال وجه به صورت کارت به کارت ، خرید خود را نهایی نمایید.
 • کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه آنلاین لنت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق سرویس پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل یا واتس آپ ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه آنلاین لنت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه آنلاین لنت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه آنلاین لنت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  با هماهنگی مسئول واحد فروش وپشتیبانی فروشگاه آنلاین لنت ، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا ، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری محترم واریز خواهد شد.
 • فروشگاه آنلاین لنت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه آنلاین لنت محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت، حق بلا اثر و کنسل نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه آنلاین لنت محفوظ است. فروشگاه آنلاین لنت در اسرع وقت قیمت اصلاحی را به مشتری محترم اعلام می کند و درصورتی که مشتری قیمت اصلاحی را تایید نماید نسبت به ثبت سفارش مشتری محترم اقدام می کند و در صورتی که قیمت اصلاحی مورد تایید مشتری قرار نگیرد در اسرع وقت فروشگاه آنلاین لنت وجوه دریافتی را حداکثر تا 48 ساعت بعد به حساب مشتری واریز و عودت می نماید . مشتری با ورود به سایت فروشگاه آنلاین لنت می‌پذیرد از این مقررات آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه آنلاین لنت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد. مشتریان محترم به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • امکان پرداخت در محل برای سفارش‌های خارج از شهر بوشهر وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
 • در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
 • در رابطه با تحویل کالاها در شهر بوشهر از طریق پیک فروشگاه اینترنتی آنلاین لنت ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود و سایر روشهای حمل انتخاب شده توسط مشتری مطابق با قوانین همان شرکت های حمل ونقل مانند پست خواهد بود
 • لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران و مشتریان محترم کد سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که فروشگاه آنلاین لنت هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد

توجه

سرویس پرداخت در محل فقط  شامل شهر بوشهر و محلات حومه شهر می باشد که مشتریان محترم می بایستی قبل از ارسال سفارش ،هزینه ارسال را به حساب فروشگاه آنلاین لنت واریز نماید.

روش ارسال کالا :

سفارشات شما دراسرع وقت بررسی ، پردازش، بسته بندی و از طریق شرکت ملی پست یا یکی از شرکتهای معتبر حمل و نقل ارسال و تحویل شما میگردد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه آنلاین لنت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق سرویس پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل یا واتس آپ ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه آنلاین لنت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد

امکان پرداخت در محل برای سفارش‌های خارج از شهر بوشهر وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

در رابطه با تحویل کالاها در شهر بوشهر از طریق پیک فروشگاه اینترنتی آنلاین لنت ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.

سرویس پرداخت در محل فقط  شامل شهر بوشهر و محلات حومه شهر می باشد که مبلغ خرید کمتر از مبلغ 500 هزارتومان باشد بایستی مشتریان محترم قبل از ارسال سفارش ،هزینه ارسال را به حساب فروشگاه آنلاین لنت واریز نماید.

قابل توجه مشتریان عزیز:

 • درصورتی که مبلغ خرید از مبلغ 500 هزارتومان به بالا باشد هزینه ارسال ، بصورت صد درصد رایگان می باشد و تمامی هزینه های ارسال توسط فروشگاه آنلاین لنت پرداخت می گردد. بدیهی است خریدهای که با مبلغ بیش از 500 هزارتومان می باشد بایستی قبل از ارسال کالا، مبلغ خرید از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
 • درصورتی که مبلغ خرید کمتراز مبلغ 500 هزارتومان باشد هزینه ارسال کالا به جزء شهر بوشهر برای لنتهای دیسکی خودوهای سواری حدود مبلغ 35 هزارتومان می باشد.

 

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

–  توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۰۹۱۷۸۷۳۸۱۳۸ داخلی شماره 2، یا از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش فروشگاه آنلاین لنت تماس بگیرید واطلاع داده شود.

‫0/5 ‫(0 نظر)