شرایط استفاده از سرویس گارانتی هفت روز تعویض کالا ، بازگشت کالا ، یا همان مرجوعی کالا با بازگشت (استرداد) وجه:

توجه بند 1: لطفا توجه داشته باشید انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که پس از تاریخ دریافت کالا توسط مشتری حداکثر طی 7 روز کالای موردنظر را به فروشگاه آنلاین لنت تحویل نماید و پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش فروشگاه آنلاین لنت ، در صورتی که کالا مورد تایید و بدون ایراد تشخیص داده شود و کالا نیز مطابق با ضوابط مقرر در سایت توسط مشتری مرجوع شده باشد، حداکثر طی 24 ساعت بعد ،وجه به حساب بانکی مشتری یا کاربرعزیز واریز می شود.

توجه بند 2: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که جعبه آن باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد و همچنین به دلیل اصل بودن تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه آنلاین لنت چنانچه با تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه آنلاین لنت مشخص شود که جعبه کالا یا خود کالا تعویض یا با کالای مشابه یا تقلبی دیگرجایگزین گردیده و مغایرت با کالای ارسالی اصلی توسط فروشگاه آنلاین لنت دارد را شامل نمی‏‏‌شود.

توجه بند 3: از آنجا که فروشگاه آنلاین لنت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد یا بصورت عمده ، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود)

توجه بند 4:  مسئولیت بسته بندی صحیح کالا هنگام برگشت سفارش بر عهده مشتری می باشد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته بندی نا صحیح بر عهده مشتری می باشد و دستگاه باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.

توجه بند 5: استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه آنلاین لنت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

توجه بند 6: پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت فروشگاه آنلاین لنت مرجوع شده باشد. همان کالای مرجوعی پس از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا توسط مشتری محترم به آدرس مشتری ارسال می گردد.

توجه بند 7: در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالا و یا عدم پذیرش مشتری محترم از پرداخت هزینه ارسال مجدد کالا، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد فروشگاه آنلاین لنت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت فروشگاه آنلاین لنت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

توجه بند 8: در صورتی که کالای مرجوعی توسط مشتری شرایط استفاده از سرویس گارانتی هفت روز بازگشت کالا ، یا همان مرجوعی کالا و مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ، فروشگاه آنلاین لنت واقع گردد مشتری محترم می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری تعویض یا جایگزین نماید.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در فروشگاه آنلاین لنت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل بررسی و کنترل کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه آنلاین لنت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه آنلاین لنت حداکثر تا 48 ساعت مبلغ تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

توجه بند 9: در صورتی که کالای مرجوعی کاملا طبق ضوابط سرویس گارانتی هفت روز بازگشت کالا در وب سایت فروشگاه آنلاین لنت باشد، استرداد وجه حداکثر تا 48 ساعت کاری به حساب مشتری محترم واریز خواهد شد.

لطفاً توجه کنید در صورت انصراف از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری یا کاربرعزیز خواهد بود.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)